Törökbálinti központi géptermében, valamint az ország hét vidéki településén létesült adatparkjában indított be szerverszolgáltatást idén a Telenor. A cég közleménye szerint új szolgáltatásával a vállalkozások nagy összegű beruházás nélkül oldhatják meg adataik biztonságos tárolását.
Bevihetik, bérelhetik ■ A szolgáltatások az egyszerű rackszekrény-igényléstől a dedikált elhelyezésen át a bérleti konstrukcióban igénybe vehető szerverekig terjednek. A 24 órás felügyelet mellett a Telenor egyedi igényekre szabva vállalja vállalati adatközpontok teljes körű üzemeltetését valamint a költözés megtervezését és kivitelezését.
A társaság az ország több pontján kínál lehetőséget adattárolásra és szerverelhelyezésre. Törökbálinti központja mellett Győrben, Szegeden, Székesfehérváron, Miskolcon, Szolnokon, Pécsett és Debrecenben is üzemeltet adatparkokat ügyfelei számára. A Telenor igény esetén georedundanciát is biztosít.
A cég úgy látja, a több mint 15 éves üzemeltetési tapasztalata jó alapot biztosít a szerverszolgáltatások nyújtására. Teljes körű üzemeltetést garantáló megoldásai pedig megfelelnek a legszigorúbb biztonsági előírásoknak.
A hibakeresés nem egyenlő az alkalmazásbiztonsággal
Építsünk olyan AppSec környezetet, amely csökkenti az alkalmazásfejlesztés kockázatait, de nem válik a gyors leszállítás akadályává!
CIO kutatás
Merre tart a vállalati IT és annak irányítója?
Hiánypótló nagykép a hazai nagyvállalati informatikáról és az IT-vezetőkről: skillek, felelősségek, feladatkörök a múltban, a jelenben és a jövőben.
Töltse ki Ön is, hogy tisztábban lássa, hogyan építse vállalata IT-ját és saját karrierjét!
Az eredményeket május 8-án ismertetjük a 17. CIO Hungary konferencián.
Projektek O-gyűrűje. Mit tanulhat egy projektvezető a Challenger tragédiájából?