A HTC hivatalos közleményben is megerősítette, hogy Európában is megkezdi 3D-s okostelefonjának forgalmazását.
A szemüveg nélküli három dimenziós megjelenítés lassan a hatalmas tévékről és egyéb megjelenítőkről leköltözik az asztalokra, de akár a zsebekbe is. Az LG első ilyen telefonja, az Optimus 3D már bemutatkozott a Bitporton, akkor júliusra ígérték a hazai megjelenést. A HTC közleménye alapján úgy tűnik, az LG készüléke nem startol egyedül.

MindenEVO A HTC EVO 3D szintén brutális erőgépnek ígérkezik: az 1,2 gigahertzes, kétmagos Snapdragon processzor mellé 1 gigabájtnyi RAM társul, a kijelzőn megjelenő kavalkádért pedig egy dedikált Adreno 220 grafikus gyorsító felel.


A dupla kamera már sokat sejtet...

Az 540x960 képpontos érintőkijelző az Optimus 3D-hez hasonlóan képes szemüveg nélkül is nézhető három dimenziós tartalom megjelenítésére, a hátlapon található dupla, egyenként 5 megapixeles kamerákkal pedig szintén lehetőségünk lesz 3D-s fotókat vagy videókat készíteni. Az elkészült videók 3D módban 720p, hagyományos kétdimenziós használatkor 1080p felbontásúak lehetnek. Az operációs rendszer az Android 2.3-as (Gingerbread) verziója.

Utánajárásunk ellenére még nem sikerült hivatalos visszaigazolást kapni arról, hogy Magyarországra is a többi európai országgal egyidőben érkezik-e az EVO 3D, a tajvani vállalat közleménye annyit említ, hogy a készülék "Európában széles körben" lesz elérhető a második nyári hónapban.

Kiszivárgott videó az első windowsos Nokia telefonról
Mindenki tudni vél valamit az iPhone 5-ről
Térugrás villámgy Optimus 3D gyorsteszt

Mit kezdjünk a gyilkos robotokkal?

Kétnapos nemzetközi konferencián próbálták a szomszédos Bécsben kitalálni, miként lehetne nemzetközi szinten kezelni a mesterséges intelligencia fejlődésével egyre potensebbé váló autonóm fegyverrendszereket.
 
Hirdetés

Biztonságos M2M kommunikáció nagyvállalti környezetben a Balasystól

A megnövekedett támadások miatt az API-k biztonsága erősen szabályozott és folyamatosan auditált terület, amelynek védelme a gépi kommunikáció (M2M) biztonságossá tételén múlik.

A válasz egyszerű: arról függ, hogy hol, hogyan és milyen szabályozásoknak és üzleti elvárásoknak megfelelően tároljuk az információt. A lényeg azonban a részletekben rejlik.

a melléklet támogatója az EURO ONE Számítástechnikai Zrt.

CIO KUTATÁS

TECHNOLÓGIÁK ÉS/VAGY KOMPETENCIÁK?

Az Ön véleményére is számítunk a Corvinus Egyetem Adatelemzés és Informatika Intézetével közös kutatásunkban »

Kérjük, segítse munkánkat egy 10-15 perces kérdőív megválaszolásával!

LÁSSUNK NEKI!

Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2024 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.